Vislielākais burtu izmērs
Projekta gaitas atskaite - 2018.g. marts-maijs
Pēdējās izmaiņas veiktas:
28.05.2018.

Pavasara mēnešos projektā “Latvijas Universitātes pētniecības infrastruktūras modernizācija un resursu koncentrācija viedās specializācijas jomās”, vien. numurs 1.1.1.4./17/1/015 ir sekmīgi turpinājušies darbi pie Zinātņu mājas būvniecības. Laikā no februāra beigām līdz maija vidum ir gandrīz pabeigta ēkas nesošā karkasa izbūve. Ēkas iekšpusē paveiktie darbi: ir izgatavota un uzstādīta metāla kāpņu konstrukcija, kas ved no 2. uz 3. stāvu, izbūvētas ātrija galvenās kāpnes, darba kabineti un laboratorijas tiek nodalīti ar starpsienām un ēkā tiek montēti logi, tiek veikti iekšējie apdares darbi.

Martā tika izsludināts 1.kārtas iepirkums - Laboratoriju iekārtu pētniecībai un studiju programmām piegāde un uzstādīšana". Aprīlī un maijā ir veikti iepirkumi caur EIS sistēmu specifiskā IKT aprīkojuma studiju programmu realizācijai LU Datorikas fakultātē un Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē.

Informācija sagatavota un publicēta 2018. gada 23. maijā.