Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Projekta gaitas atskaite: jūnijs-augusts
Pēdējās izmaiņas veiktas:
27.08.2018.

Vasarā projektā “Latvijas Universitātes pētniecības infrastruktūras modernizācija un resursu koncentrācija viedās specializācijas jomās”, vien. numurs Nr. 1.1.1.4./17/1/015  darba duna nav rimusi un ir sasniegti vairāki nopietni celtniecības atskaites punkti, kas jau pavisam drīz ļaus mums ieraudzīt ēku tās iecerētajā veidolā. Jūnijā paralēli iekštelpu apdarei tika uzsākta ātrija stiklotā jumta konstrukcijas montāža, kā arī liftu montāžas darbi, savukārt, jūlijā jau tika uzsākta fasādes alumīnija kasešu montāža un iebetonēts pēdējais ātrija liekto kāpņu laids.

6.jūlijā notika projekta padomes sēde, kurā projekta vadības grupa padomes locekļus un struktūrvienību pārstāvjus informēja par pojektu īstenošanas progresu un struktūrvienību pārcelšanās uz jaunceļamo Zinātņu māju organizācijas konceptuālajiem jautājumiem.

2. augustā tika izsludināts 2. kārtas iepirkums Nr. LU 2018/38_ERAF “Laboratoriju iekārtu pētniecībai un studiju programmām piegāde un uzstādīšana”, ar piedāvājumu iesniegšanas termiņu 30. augusts.

8. augustā tika izsludināts iepirkums Nr. LU 2018/42_ERAF “Bibliotēkas procesu automatizācijas un pašapkalpošanās sistēmas paplašināšana”. Šim iepirkumam piedāvājumus varēja iesniegt līdz 6. augustam. Pašlaik notiek piedāvājumu izvērtēšana.

 

Informācija sagatavota un publicēta 2018. gada 22. augustā.